אודותינו

מי אנחנו?

Twentysix הוא מתחם אירועים, המציע לכם לקיים את האירועים המרגשים בחייכם באחד משני האולמות המעוצבים והמושקעים שבו. האחד מיועד לאירועים של עד 250 איש כדוגמת ברית מילה , בר מצווה או בת מצווה, חתונות קטנות ועוד. האולם השני מיועד לאירועים של עד 500 איש כדוגמת חתונות, חינות ועוד. המתחם נמצא ברחוב היצירה בעיר רחובות ולמי שלא מכיר, מדובר על איזור עם גישה נוחה מכל מקום בארץ וכמובן, יש שפע של מקומות חנייה.

מה אנחנו מציעים לכם?

ב-twentysix תוכלו ליהנות מאולם אירועים באווירה אורבנית עם נגיעה טרופית, שיוצרים מראה מרהיב כמו גם ממערכת תאורה והגברה מתקדמת ומקרנים בגדלים שונים, בהם תוכלו להשתמש לכל מטרה. הצוות המקצועי של twenntysix הוא בעל ניסיון עשיר בכל מרכיבי תחום האירועים וצוות זה ידאג לכך, שהאירוע שלכם יתנהל באופן מושלם לכל אורכו.

איזה אירוע באולם תוכלו לחגוג אצלנו?

כאמור, מתחם האירועים twentysix מציע לכם שני אולמות בגדלים שונים, בהם ניתן לערוך אירועים ברחובות מכל סוג שתרצו ולכמויות משתנות של מוזמנים. החל מאירועים פרטיים כדוגמת חתונות, פדיון הבן וזבד הבת וכדומה ועד לאירועים עסקיים מכל הסוגים כדוגמת כנסים, ערבי חברה, אירועי השקה, שיווק ומכירה ועוד. לצוות twentysix יש את הניסיון הדרוש להפקת כל סוגי האירועים וכך תוכלו להיות בטוחים, שהאירוע שלכם יהיה איכותי, מוצלח ומתוכנן היטב עד לפרטים הקטנים ביותר.

כל התשובות נכונות!

בין אם אתם מחפשים אולם גדול או אולם קטן, אם חשובה לכם גישה נוחה אל המקום, אוכל איכותי או ליווי אישי ומקצועי לאורך תכנון וארגון האירוע וכמובן – גם במהלכו, twentysix הוא בדיוק מה שאתם מחפשים באולם אירועים ברחובות!