אירוע ברית ברחובות

צרו קשר
×

  צרו קשר להזמנת אירוע


  לפרטים:
  072-3942732

  מקום לברית

  אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיי משפחה הוא הולדת בן או בת, ועריכת ברית מילה בריתה הם הדרך שלנו לחגוג את האירוע. אך ברית מילה היא אירוע קטן יחסית, בדרך כלל, בגלל ההודעה קצרת המועד, השעות שלא תמיד נוחות והעובדה כי מזמינים בעיקר את הקרובים ולא את המשפחה המורחבת ואת החברים לעבודה של הסבא, כמו בחתונה. מציאת אולם לברית היא לא תמיד פשוטה, בדיוק מהסיבות הללו, ובכל זאת זה אפשרי.

  שיהיה נח

  מכיוון שהברית נערכת 8 ימים אחרי הלידה, אולם לברית מילה צריך להיות נוח בעיקר לאם הטרייה מבחינת גישה, אפשרות ישיבה נוחה ומנוחה במקרה הצורך, מקום נוח להנקה ועוד. כמובן שמלבד לאם, חשוב שיהיה נוח גם לאורחים שלכם להגיע ולכן כדאי לבחור מקום שאינו רחוק מדי מהבית מצד אחד, אך גם לא במקום צפוף שקשה להגיע אליו. כאשר מדובר בבריתה, הנערכת כחודש לאחר הלידה או יותר, זה פחות קריטי, אם כי הגישה תמיד צריכה להיות נוחה, לכם ולמוזמנים. אולם לברית ברחובות יכול להיות מושלם.

  סידור ועיצוב האולם לאירוע ברית

  על פניו, גודל האולם אינו צריך לקבוע דבר וחצי דבר בהתאמתו לאירוע, אבל בפועל מעט אנשים באולם גדול או הרבה אנשים במקום קטן ייצרו בעיה. לכן, אולמות לברית, שכפי שאמרנו היא בדרך כלל אירוע מצומצם יחסית, צריכים להיות מסוגלים להתאים את הגודל שלהם לכמות המוזמנים, ובעצם לדעת כיצד להקטין את האולם בשעת הצורך, כדי שהאורחים לא ירגישו אבודים, את כל זה אנו נתאים ונערוך בשבילכם כך שלכם יישאר לבוא ולשמוח 🙂

  מצד שני, לאירועי ברית רבים מוזמנים הרבה ילדים, בניגוד לחתונות לדוגמא, ולעיתים דווקא המרחב שמתפנה באולם מתאים להפעלות שונות כמו מתקנים מתנפחים, מפעילים או ליצנים שמגיעים או פשוט כרחבה להשתוללות ומשחק חופשי, הכל בהתאם לרצון המשפחה ולצורך, וגמישות בעלי האולם בנושא חשובה.

  יצירת קשר