אירוע בת מצווה ברחובות

צרו קשר
×

  צרו קשר להזמנת אירוע


  לפרטים:
  072-3942732

  הפקת האירוע

  הפקת אירוע בת מצווה באולם לא יכולה להיות הפקה צנועה, לפחות לא לפי דעתן של הנערות.  הנערות של היום רוצות שהאירוע שלהן יהיה ה-אירוע, גם אם הוא דומה לאירועים של כל החברות שלה. אירוע בת מצווה צריך להיות נוצץ, מלכותי, ולתת לנסיכה בת ה-12 את ההרגשה שהיא הכלה, גם אם יש לה עוד כמה שנים עד אירוע החתונה האמיתית. כדי להשיג את כל זה ההורים לא יכולים לחסוך בהוצאות, והמציאות מראה שהם אכן לא חוסכים, אך גם האולם צריך לא לחסוך בפינוקים.

  אולם לבת מצווה

  בהמשך ישיר לכך אולם לבת מצווה צריך להיות אולם שנראה טוב, כזה שיגרום לאורחים להרגיש שהגיעו לאירוע יוקרתי ויגרום לחברותיה של הנערה לסובב את הראש בתחושת וואו. בנקודה הזאת האינטרסים של כלת השמחה ושל האולם מתאחדים – הנערה רוצה שכל הבנות יקנאו בה, ובעלי האולם רוצים שכל החברות ירצו לערוך אצלם את האירוע.

  למה ברחובות?

  אולם לבת מצווה ברחובות זה אנחנו. הוואו מצד אחד, המחיר מצד שני, הפאר מצד שלישי והנוחות מהרביעי הופכים את האולם שלנו לאולם מנצח, כזה שייתן להורים ולנערה את הנחת שהם מחפשים – כל אחד והנחת שלו. שירות, מחיר והתאמה אישית לכל אירוע ואירוע הם מה שמוביל אותנו להפקת אירוע בת מצווה מושלם מכל בחינה.

  יצירת קשר