חתונות

צרו קשר
×

  צרו קשר להזמנת אירוע


  לפרטים:
  072-3942732

  חתונה קטנה או גדולה?

  בין אם אתם תושבי רחובות והסביבה או לא, כדאי לכם לבוא להתרשם ממתחם האירועים twentysix, בו תוכלו לערוך חתונות ברחובות באחד משני האולמות המוצעים לכם: באחד, תוכלו לארח עד 250 איש ובשני עד 500 איש. בשני האולמות, תוכלו ליהנות מעיצוב מושקע ומוקפד של האולם, מתפריט שף עשיר ומשירות של אנשי מקצוע מקצועיים ומנוסים במגוון תחומים, שיוכלו ללוות אתכם לאורך כל תהליך תכנון וארגון החתונה שלכם וכמובן, גם לדאוג לכל הצרכים שלכם לאורך החתונה עצמה.

  פשוט להתאהב

  בין אם אתם התאהבתם ממבט ראשון או לא, כשתגיעו ל-twentysix תרגישו את זה מיד! כבר מהשיחה הראשונה שלכם עם צוות המקום תוכלו להתחיל להרגיש את הפרפרים בבטן וכשתיהנו מהגישה הנוחה בדרככם אל המתחם ומהסיור בו ותתחילו לדמיין את האירוע המרגש שלכם בו, כבר תדעו שאתם במקום הנכון. בערב החתונה, כשאתם כבר לבושים ונרגשים, תוכלו להרגיש כמו בבית במקום שהשקיע בכל האמצעים החדשניים ביותר, שיארח אתכם ויפנק כל אחד מהמוזמנים שלכם מתחילת האירוע ועד סופו.

  במהלך האירוע

  בדבר אחד חתונות ברחובות אינן שונות מחתונות בכל רחבי העולם: הזוגות המשקיעים זמן ומאמצים רבים במטרה, שכשיגיע רגע האמת והאירוע המרגש יתקיים, הם יוכלו ליהנות ממנו ולהפיק ממנו חוויות בלתי נשכחות. הצוות המקצועי של 26 אירועים ינהל עבורכם את האירוע וידאג לכל מה שאתם והאורחים שלכם צריכים בכל רגע כדי שאתם תוכלו להיות עסוקים במה שחשוב באמת: הרגעים המאושרים שלכם בחיק האנשים היקרים לכם ביותר!

  יצירת קשר