חינה

צרו קשר
×

  צרו קשר להזמנת אירוע


  לפרטים:
  072-3942732

  חינה מרוקאית

  טקס החינה המרוקאי נחשב לטקס שהוא בלתי נפרד מאירוע החתונה ובהתאם לכך הוא מושקע לא פחות, גם אם בכיוון אחר. אולם לחינות שמכבד את עצמו יודע כיצד ליצור אולם לחינה מרוקאית, לפרטי פרטים: השטיחים המרוקאים, כלי ההגשה המסורתיים, וכמובן האוכל המרוקאי, כשהדגש האו על המתוקים המרוקאים המפורסמים.

  חינה תימנית

  טקס חינה תימנית הוא חגיגה לעיניים וללב, ומדובר, בלי ספק בטקס מרשים וייחודי לעדה, וכולל תלבושות ייחודיות ומרהיבות, בעיקר לחתן ולכלה, שאותן הם מחליפים לאחר הטקס הרשמי למשהו נוח יותר, תכשיטים מהפנטים ואוכל תימני מסורתי. אמנם, הטקסים של היום שונים לחלוטין מטקסי החינה שנערכו בעבר לחוד לנשים ולגברים, אך הטקס והערב כולו עדיין מרשים ושמח, ומי שלא ראה אורחים ממוצא אשכנזי מנסים להצטרף לריקוד תימני ותיפוף, לא ראה שמחת חינה מימיו.

  תלבושות לחינה

  אין הרבה אולמות לחינה ברחובות  המצוידים בכל  הדרוש לטקס החינה כולל התלבושות, מה שהופך אותם לאולמות פחות מוצלחים, וסליחה מראש. בטקסי החינה נהוג ללבוש תלבושות מסורתיות מיוחדות, ואולם לחינה צריך להחזיק תלבושות לא רק עבור החתן והכלה אלא גם, ובעיקר, עבור האורחים, שבדרך לא מגיעים מצוידים בתלבושת מתאימה מהבית. התלבושות, שהן למעשה שמלות וגלביות, גם לגברים וגם לנשים, מוסיפות חן רב לאירוע, שמחה וצחוק, ולעיתים קרובות לגברים מחולקים גם כובעים מסורתיים.

  יצירת קשר